Банний чан під Києвом, Вишневе

Банний чан на дровах - нова унікальна послуга в комплексі відпочинку "Золотий дуб" під Києвом, біля м. Вишневе. Ця унікальна спа-процедура не залишить байдужим анікого - запрошуємо перевірити!

Друзі, раді повідомити вам, що в комплексі сімейного відпочинку під Києвом "Золотий дуб" з'явилася нова, по-справжньому унікальна послуга.

Банний чан на дровах - це чудовий відпочинок для душі та тіла на свіжому повітрі дубового гаю! Спробуйте й переконаєтеся, що ця унікальная спа-процедура зміцнить ваше здоров'я і неодмінно допоможе розслабитися. 

Детальна інформація про банний чан на дровах та замовлення здійснюється за тел. 067-238-80-80.

Переглянути вартість усіх послуг банного двору

Заміський комплекс «Золотий Дуб», розташований в 5 км від Києва, радий запропонувати своїм клієнтам нову послугу - баня з чаном на дровах! Щоб перевірити розслабляючий ефект цієї унікальної СПА процедури, потрібно всього лише доїхати до с. Крюківщина, Гатне поряд з м. Вишневе і відвідати комплекс для сімейного відпочинку. Ви не залишитеся байдужими до купання в лазні з чаном на свіжому повітрі і отримаєте не тільки справжню насолоду, але відмінно розслабитеся і зміцните свій організм.

Лазня з чаном під Києвом - відпочинок для душі та тіла

Купання в чані благотворно впливає на тіло і позитивно впливає на емоційний стан людини. Ця процедура здатна подарувати вам непередаване відчуття блаженства, допоможе розслабити м'язи після напруженої роботи, очистить пори, поліпшить діяльність кровоносної системи і серця, призведе в тонус шкіру і заспокоїть збуджені нерви. Поспішайте отримати незабутнє задоволення від купання на свіжому повітрі в оточенні вікових дубів, забувши про проблеми і труднощі повсякденного життя.

Сьогодні лазня з чаном в Києві стала доступна будь-якому жителю столиці, завдяки працьовитому персоналу комплексу «Золотий Дуб», який завжди радо і привітно зустріне гостей та запропонує найкращі умови для комфортного відпочинку на природі. Приїхавши в це дивовижне місце всією сім'єю, великим колективом або в компанії друзів, ви отримаєте якісне обслуговування і поринете в неймовірно теплу атмосферу затишку і турботи. Купання в лазні з чаном на дровах забезпечить повний релакс і відпочинок від робочих негараздів, позбавить від накопиченої моральної і фізичної втоми.

Баня комплексу «Золотий Дуб» побудована з екологічно чистого дерева за технологією, яку розробили наші далекі предки і яка перевірена віками. Дотримання прийнятих норм і старовинні традиції будівництва надали лазні свої індивідуальні особливості та унікальні переваги. Все це дозволило організувати в ній чанові процедури і отримувати від них максимальний ефект.

Переваги купання в банному чані

На відміну від інших способів паріння чанові процедури відрізняються наступними перевагами:

  • Більш м'яке, але все ж досить потужне прогрівання внутрішніх органів і всіх тканин, коли на тіло людини не впливають високі температури, як в парній. За деякими параметрами це можна порівняти з японською бочкою офуро.
  • Купання в лазні з чаном дає оздоровчий ефект, належить до профілактичної процедури і багато в чому пов'язана з стародавніми звичаями (ванни з мінеральною водою, приготування настоянок і чаю на основі лікарських рослин).
  • Можливість приймати процедуру всією сім'єю одночасно, навіть з маленькими дітьми.
  • Купання в банному чані здійснюється на свіжому повітрі в гармонійному єднанні з природою.
  • Доступна вартість оздоровчої і розслаблюючої процедури.

Завдяки таким перевагам і ефективності, лазня з чаном "Золотий дуб" стає вельми популярною у жителів Києва.

Купання в банному чані на дровах прекрасно підійде тим людям, хто не любить паритися віником. За температурі води і комфортних умов ця процедура поєднує в собі арабський хамам, інфрачервону парну, японські офуро. Причому відбувається вона цілий рік на відкритому повітрі, що припаде до душі і дорослим, і дітям.

Замовити купання в банному чані та дізнатися про цю процедуру детальніше можна по телефону 067-238-80-80.


Найкраще для Вас...