Баня "Золотий Дуб"

Любите добре попаритися?

Запрошуємо Вас не лише насолодитися відпочинком у ресторані чи готелі комплексу сімейного відпочинку під Києвом "Золотий дуб", але й відвідати нашу нову – збудовану восени 2014 року – велику двоповерхову баню на 12 персон.

УВАГА: В РОБОЧІ ДНІ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ З 10 до 15 ГОД. ДІЄ ЗНИЖКА 20%!

Дизайн лазні "Золотий дуб" виконаний в унікальному стилі "мисливського будиночку" з диких колод діаметром до 32 см!

Простора парильня, купель та відро-водоспад забезпечать Вашому відпочинку неперевершене відчуття розслабленості та задоволення. Ви також маєте можливість скористатися послугами професійного банщика та масажиста.

На першому поверсі нашої розкішної бані на дровах встановлено дизайнерський стіл на велику компанію для супроводу Вашого відпочинку традиційний трав'яним чаєм і сушками. На другому поверсі гостей очікують 2 затишні кімнати відпочинку.

До послуг наших гостей також літня тераса й, звісно, смачні страви й напої з ресторану "Золотий дуб".

Забронювати баню

Скориставшись можливістю онлайн-оплати, Ви можете забронювати для себе баню в "Золотому дубі". Сума передоплати, яка зараховується на Ваш депозит, становить 180 грн (+2,75% комісія банку) за 1 годину в понеділок-п'ятницю і 280 грн (+2,75% комісія банку) в суботу-неділю та святкові дні. При скасуванні замовлення передоплата не повертається.

УВАГА: Перед здійсненням оплати ОБОВ'ЯЗКОВО зателефонуйте адміністратору за номером (067) 238-80-80, щоб переконатися в доступності бані на бажаний Вами час.

ЗАБРОНЮВАТИ БАНЮ ОНЛАЙН
На понеділок-п'ятницю:
На суботу-неділю та святкові дні:

Будь ласка, після здійснення онлайн-оплати також обов'язково подзвоніть за номером (067) 238-80-80 та вкажіть прізвище особи, на яку зарезервовано баню.

Дякуємо та чекаємо на Вас!


Найкраще для Вас...