Баня "Золотий Дуб"

ВСЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

ВСЕ ДЛЯ ВАШОГО ВІДПОЧИНКУ!

Баня під Києвом "Золотий дуб" виконана з "диких" колод діаметром від 32 см в два поверхи, в мисливському стилі з використанням шкур і чучел африканських і європейських тварин.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:

Простора парна, м'який пар, широкі полиці, ароматерапія з використанням гімалайської солі і різнотрав'я, басейн з підсвічуванням і системою очищення води, відро-водоспад.
Для знавців лазні послуги банщиків: пропарювання віниками, скраби, мильно-березовий обмив з використанням тайгового мила і березового віника.
Великий дизайнерський дерев'яний стіл для великої компанії з м'якими диванами. На другому поверсі дві кімнати відпочинку. Смачні страви та напої з ресторану "Золотий дуб".

УВАГА: З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ до 15.00 ДІЄ ЗНИЖКА 20%!

Забронювати баню під Києвом

Скориставшись можливістю онлайн-оплати, Ви можете забронювати для себе баню в "Золотому дубі". Сума передоплати, яка зараховується на Ваш депозит, становить 230 грн (+2,75% комісія банку) за 1 годину в понеділок-п'ятницю і 330 грн (+2,75% комісія банку) в суботу-неділю та святкові дні. При скасуванні замовлення передоплата не повертається.

УВАГА: Перед здійсненням оплати ОБОВ'ЯЗКОВО зателефонуйте адміністратору за номером (067) 238-80-80, щоб переконатися в доступності бані на бажаний Вами час.

ЗАБРОНЮВАТИ БАНЮ ОНЛАЙН
На понеділок-п'ятницю:
На суботу-неділю та святкові дні:

Будь ласка, після здійснення онлайн-оплати також обов'язково подзвоніть за номером (067) 238-80-80 та вкажіть прізвище особи, на яку зарезервовано баню.

Дякуємо та чекаємо на Вас!


Найкраще для Вас...