Дитячий майданчик

Де під Києвом можна цікаво та комфортно провести час усієї родиною або яскраво відзначити дитячий день народження в будь-яку пору року?

Комплекс сімейного відпочинку "Золотий дуб" гостинно запрошує своїх маленьких гостей оцінити всі переваги нашої нової дитячої кімнати - теплої, затишної, красивої та, звісно, дуже й дуже цікавої!

Дитяча кімната-альтанка

Діткам обов'язково сподобається її казковий інтер'єр та м'які мати, безліч різноманітних іграшок, як м'яких, так і розвиваючих, книжки, розмальовки та різноманітне знаряддя для малювання та інших розваг. У кімнаті встановлено також великий телевізор з багатою колекцією найкращих мультфільмів. І звичайно ж - на діток чекають наші загальні улюбленці: білочки, кролики, шиншила й черепашки!

Водночас батьки, без сумніву, оцінять належну безпеку та створені в нашій дитячій кімнаті комфортні умови: зручну роздягальню та стабільно температуру, що забезпечується власним твердопаливним котлом, а також обов'язкове щоденне кварцування приміщення.

Дитяча кімната-альтанка працює щодня: з понеділка по четвер з 17 до 22 год., а в п'ятницю-неділю з 15 до 23 год. під наглядом досвідченої няні.

Дитячий день народження - безкоштовно!

Абсолютно всі дитячі розваги в комплексі сімейного відпочинку "Золотий дуб" є безкоштовними: допоки Ви насолоджуєтеся відпочинком у нашому ресторані - Ваші дітки можуть весело та безпечно провести час у теплій дитячій кімнаті-альтанці або на літньому дитячому майданчику без жодної додаткової оплати.

Так само Ви можете організувати для своєї дитини й незабутній день народження в дитячій компанії до 10 осіб - оплачуються лише послуги ресторану та аніматорів (за домовленістю).

Літній дитячий майданчик

У теплу пору року на наших маленьких гостей чекає також і дитячий майданчик з його гойдалками, гірками та завжди популярним і так само безкоштовним батутом! Літній дитячий майданчик знаходиться поруч із басейном неподалік бенкетної зали та альтанок ресторану - безпосередньо на огородженій території комплексу "Золотий дуб".

Ласкаво просимо!


Найкраще для Вас...