Ресторан "Золотий Дуб"

Що значить класний український ресторан? Це означає передусім щедрий і дууууууже смачний ресторан!

Саме таким і є улюблений нашими гостями ресторан під Києвом "Золотий дуб". Домашня українська, європейська та кавказька кухня дарують широкий асортимент вишуканих страв на будь-який смак.

Добрим людям на здоров'я!

Традиційний український борщ і поліська грибна юшка на вогні, соковитий кавказький шашлик з мангалу і багатий плов з бараниною, ніжне сулугуні в лаваші, добірні салати й солодкі десерти, справжнє домашнє сало, шикарні раки та безліч інших смаколиків!

Мисливці та вегетаріанці, стрункі моделі та примхливі діти – кожен знайде в меню "Золотого дуба" щось смачненьке саме для себе.

Бажаючи порадувати Вас оригінальними пропозиціями, ми пропонуємо не лише класичний бар, але й багато натуральних напоїв власного приготування – морс, узвар, лимонад із свіжих ягід та цитрусів тощо.

Ресторан під Києвом - діти везуть батьків на шашлик

При цьому наш ресторан – це не тільки смачна їжа та добрі напої, але й справжнє свято. Адже Ви маєте можливість гарно відпочити в літніх і зимових альтанках, насолодитися приємною бесідою, живою музикою або пташиним співом, у той час як Ваші дітки будуть зайняті веселими забавами з аніматорами або гратися на дитячому майданчику.

Ми також пишаємося тим, що наша кухня працює на власній – дуже смачній та чистій артезіанській воді - й використовує винятково свіжу сировину, яку ми закупаємо в найкращих українських постачальників.

Більше того – прагнучи досконалості в усьому, ми готуємо Вам виключно на вуглинах з фруктових дерев, що завозяться з екологічно чистих регіонів країни.

Завдяки цьому всі наші страви завжди не просто дуже смачні, а ще й корисні для Вашого здоров'я!

Забронювати столик або бенкет у ресторані під Києвом

Скориставшись можливістю онлайн-оплати, Ви можете забронювати для себе столик у ресторані "Золотий дуб". Сума передоплати, яка зараховується на Ваш депозит, становить 200 грн + 2,75% комісія банку. Також Ви маєте можливість внести передоплату за бенкет у сумі 1500 грн + 2,75% комісія банку. При скасуванні замовлення передоплата не повертається.

УВАГА: Перед здійсненням оплати ОБОВ'ЯЗКОВО зателефонуйте адміністратору за номером 067 238 80 80, щоб переконатися в наявності вільних місць на бажаний Вами час. 

ЗАБРОНЮВАТИ СТОЛИК АБО БЕНКЕТ ОНЛАЙН
Резервація столика в ресторані:
Передоплата за бенкет:

Будь ласка, після здійснення онлайн-оплати також обов'язково подзвоніть за номером 067 238 80 80 та вкажіть прізвище особи, на яку зарезервовано столик або бенкет.

Дякуємо та чекаємо на Вас!


Найкраще для Вас...