Лише 5 км від Києва, і Ви вже в раю - на свіжому повітрі в дубовому гаю…

Затишний "Золотий дуб" вдало сховався від міської суєти поміж с. Гатне та Крюківщина – всього лише в 10 хвилинах їзди по хорошій дорозі від Севастопольської площі в бік Вишневого або від Одеської площі в бік Чабанів.

Щирі господарі та кваліфікований персонал, 8 комфортабельних, повністю автономних двоповерхових котеджів з натурального дерева та смачна ресторанна кухня, чудовий басейн з джакузі й простора лазня, безтурботний пташиний спів і стабільний wi-fi, жива вечірня музика, веселі розваги для дітей та інший приємний відпочинок чекають на Вас у тіні гостинного "Золотого дубу".

Близько, комфортно, доступно

Зручний і швидкий проїзд, по-справжньому гідний комфорт в оточенні незайманої природи, якісний сервіс і спокійні ціни – саме за це знаючі люди вважають наш ресторанно-готельний комплекс одним з найкращих місць для повноцінного сімейного дозвілля в Києві.

І той, хто завітав до нас хоч би раз – завжди повертається знову. Чому? Бо ми справді дбаємо, щоб кожен наш гість знайшов тут для себе якнайкращий відпочинок!

З коханими, з дітьми, з друзями

Бажаєте добре провести вихідні всією родиною? Хочете подарувати дитині здоровий відпочинок на природі? Давно мрієте про гарну лазню на дровах чи шукаєте тихий і романтичний закуток для закоханих? А може хочете просто розслабитися в компанії друзів чи смачно поласувати свіже м'яско з мангалу?

Тоді краще довго не роздумуйте – а швидше приїздіть!

Подзвоніть нам або забронюйте бажаний відпочинок просто з сайту – і вирушайте на зустріч направду комфортному та здоровому відпочинку.

Переглянути 3D-тур по комплексу

Ласкаво просимо під затишний покров "Золотого дубу"!

Київо-Святошинський район, с. Крюківщина, СЖК "Удачний", вул. Георгія Мальцева


Найкраще для Вас...