Відпочинок на природі під Києвом

В якому ресторані під Києвом можна замовити найсмачніших варених раків? Звісно, в "Золотому дубі"!

Варені раки від Шефа – це справжня родзинка в меню комплексу сімейного відпочинку "Золотий дуб" у селі Крюківщина (поруч с. Вишневе, Теремки).

Соковиті, свіжі, дуже й дуже смачні, зварені в особливому розсолі, що додає вареним ракам додаткових смакових якостей.

Варені раки - це традиційний слов'янський делікатес, який був дуже популярним в Україні в усі часи, починаючи від княжого Києва.

Тож, якщо сьогодні ви шукаєте, в меню якого ресторану Києва краще замовити варених раків - щиро запрошуємо скуштувати їх у "Золотому дубі".

Варені раки під пиво

Любителям доброго відпочинку в компанії друзів київський ресторан "Золотий дуб" пропонує делікатесні варені раки з пивом - приготовлені за особливим рецептом, дуже смачні й при цьому за цілком демократичними цінами!

Традиційна й водночас вишукана закуска до пива зі свіжезварених раків - це гарантована насолода та чудовий настрій усієї компанії!

Скільки варених раків замовити?

У середньому в одному кілограмі міститься 12 до 15 раків, а вага одного раку здебільшого коливається від 50 до 80 грамів. Таким чином, маючи добрий апетит і добре пиво здоровий чоловік може з'їсти під час трапези щонайменше 1 кілограм смачних свіжезварених раків.

Любите поласувати свіжі варені раки з пивом? Чекаємо на вас у заміському ресторані під Києвом "Золотий дуб"!


Найкраще для Вас...