Шукаєте здоровий та комфортний зимовий відпочинок під Києвом - з дітьми або друзями на вихідних або й у звичайні дні? Щиро запрошуємо вас у комплекс сімейного відпочинку під Києвом "Золотий дуб", де на вас чекає чудова українська кухня в теплих і затишних альтанках, весела ігрова кімната для діток, справжня баня на дровах та багато інших зимових розваг!

Звісно, майже кожному з нас протягом довгої зими хочеться дозволити собі яскравий відпочинок під Києвом. Адже далеко не завжди є можливість організувати для родини зимовий відпочинок у Карпатах або десь закордоном. Натомість заміський відпочинок взимку під Києвом - це просто, доступно та здатне подарувати нам масу приємних вражень та заряд бадьорості для подальшої роботи!

Головне - знати, де саме можна організувати для себе найкращий зимовий відпочинок під Києвом!

Постійні гості нашого комплексу сімейного відпочинку в с. Крюківщина під Києвом добре знають - зимовий відпочинок у "Золотому Дубі" завжди дарує позитивні емоції та відрізняється особливим шармом. По-перше, це просто - немає потреби брати якусь довгу відпустку, достатньо буде і кількох днів, та навіть і просто вихідного дня! По-друге, це доступно - не треба витрачати гроші та час на довгу дорогу, адже комплекс відпочинку "Золотий Дуб" знаходиться зовсім поруч із Києвом.

Не варто забувати й про те, що зимовий відпочинок за містом дозволяє вам насолодитися масою чудових розваг - приміром, попаритися у великій двоповерховій бані на дровах, скуштувати смачне м'яско в холодний день, сидячи в затишній і теплій альтанці ресторану "Золотий Дуб", який пропонує також і добрий вибір алкогольних напоїв, які допоможуть зігрітися під час зимового відпочинку в дорослій компанії.

Зимовий відпочинок під Києвом з дітьми

Обравши для себе зимовий відпочинок під Києвом в комплексі "Золотий Дуб", ви матимете можливість не приємно провести час самим, але й подарувати справжнє свято дітками і всій родині. Адже в нашому комлексі працює тепла дитяча кімната-альтанка, в якій діти мають усі можливості для веселих розваг під наглядом досвіченого педагога.

Крім того, до послуг наших гостей також і інші зимові атракції на свіжому повітрі!

Переваги зимового відпочинку під Києвом

Зимовий відпочинок під Києвом у комфортабельному котеджі "Золотого дубу" не лише сповнить вас здоров'ям, але й наповнить життя яскравими враженнями й емоціями. Позбудьтеся міської суєти, дозволивши собі кілька чарівних днів у затишку дубового гаю. Чисте повітря обов'язково сповнить ваше тіло й душу новими силами та натхненням до подальших звершень! 

ЧЕКАЄМО НА ВАС У "ЗОЛОТОМУ ДУБІ"!


Найкраще для Вас...