Відпочинок на 8 березня під Києвом

8 березня - чарівний Жіночий день, який масово святкується по всій Україні. Якщо ви досі розмірковуєте, де знайти найкращий відпочинок під Києвом на 8 березня - щиро запрошуємо Вас у романтичні теплі альтанки, бенкетну залу ресторану та готельний комплекс "Золотий дуб", який розташовано в с. Крюківщина.

Міжнародний жіночий день 8 березня є одним з найулюбленіших свят не лише в Києві, але й по всій Україні. 

Цього року відпочинок на 8 березня припадає на середу - однак цей день є вихідним. Тому ми щиро запрошуємо представниць прекрасної статі відзначити свято 8 березня в комплексі сімейного відпочинку під Києвом "Золотий дуб".

Як обрати відпочинок на 8 березня

Звісно, перші весняні квіти, чарівні подарунки та романтичні вечері чекатимуть на милих дам і в Києві та в інших містах країни, однак можемо запевнити, що вибір відпочинку на 8 березня під Києвом у комплексі "Золотий дуб" - це справді оптимальне рішення для всіх, хто хоче насолодитися спокійною й водночас святковою атмосферою, смачною кухнею, приємною музикою та, звичайно ж, добрим відпочинком удвох або в компанії в нашому ресторані чи котеджах готельного комплексу.

Замовлення ресторану на 8 березня під Києвом

Міжнародний жіночий день 8 березня - це особливе свято, тож "Золотий дуб" підготував для своїх відвідувачок чимало приємних сюрпризів та спеціальних пропозицій.

Щиро запрошуємо Вас на відпочинок 8 березня під Києвом - у теплих альтанках, великій бенкетній залі ресторану, а також у наших комфортабельних котеджах й унікальній бані на дровах.

ЧЕКАЄМО НА ВАС В "ЗОЛОТОМУ ДУБІ"!


Найкраще для Вас...