Спортивні трансляції в ресторані під Києвом

Спортивні трансляції в ресторані під Києвом - це чудова можливість подивитися футбол, баскетбол та інші спортивні змагання в компанії друзів. Запрошуємо вас повболівати за улюблену команду в окремій альтанці ресторану під Києвом "Золотий дуб" - включайте звук та емоції на всю гучність!

Кожен матч улюбленої спортивної команди дарує вболівальникові буйство неймовірних емоції - і найкраще переживати їх і ділиться ними, розташувавшись на комфортному дивані в окремій альтанці ресторану "Золотий дуб" (Київ). Тут ви не залишитеся на самоті - кампанія і нові друзі завжди знайдуться!

Наш ресторан під Києвом пропонує всім відвідувачам насолодитися неймовірною атмосферою спорту: адже в наших альтанках встановлені сучасні монітори з відмінним звуком. Створені умови дозволяють всім гостям закладу, незалежно від виду спорту (футбол, теніс, хокей або керлінг) - отримати повну картину матчу з усіма деталями.

Адже розташувавшись в "своїй" альтанці, ви зможете в прямій трансляції насолодитися не тільки звичайними футбольними або хокейними матчами, а й турнірами по покеру і гольфу, захоплюючими автомобільними або кінськими перегонами - включивши в ресторані саме ту спортивну трансляцію, яку побажаєте!

Найкращий ресторан під Києвом для перегляду спортивних трансляцій

У великих компаніях, які збираються на перегляд спортивних трансляцій в нашому ресторані, завжди панує атмосфера насиченого азарту, відчувається серцебиття життя. Обов'язково відвідайте з друзями наш ресторан під Києвом, щоб відчути цей незабутній ритм і як слід повболівати за Динамо, Будівельник, збірну України або іншу свою команду.

Адже окремі альтанки ресторану під Києвом "Золотий дуб" під час перегляду матчу - це унікальне поєднання атмосфери стадіону та комфорту зручного дивана! Тут завжди є дуже смачні шашлики і закуски, відмінне пиво та інші більш міцні алкогольні напої - від елітного вина до моцьного віскі.

Ресторан під Києвом "Золотий дуб" - це популярне місце відпочинку в с. Крюківщина, яке регулярно радує численних шанувальників активного способу життя та спорту. Кожен гість, який переступив поріг нашого комплексу відпочинку, не піде без неймовірних позитивних вражень. Недарма любителі спортивних змагань, які досі шукають найкращий бар, кафе чи ресторан для перегляду футболу в Києві, зайшовши в "Золотий дуб" відразу розуміють, що, нарешті, потрапили туди, куди треба!

Як дізнатися, де в Києві показують футбол або іншу гру?

Просто зв'яжіться з менеджером нашого ресторану і уточніть, по якому каналу та в який час ви бажаєте подивитися спортивну трансляцію! Після чого ми забронюємо для вас окрему альтанку і ви зможете на повну насолодитися матчем.

Відвідайте нашу альтанку, яка на деякий час перетвориться на ваш особистий спортивний бар, і ви зрозумійте, що це найкраще місце для того, щоб повболівати за улюблену команду, а також просто чудове проведення часу в компанії друзів.

Тут настільки приємно і комфортно, що кожен гість зможе відчути себе в атмосфері справжнього свята. Адже погодьтеся - іноді посидіти в "своєму" спортивному барі, асортимент якого здатний порадувати і вимогливого гурмана, іноді навіть краще, ніж вболівати безпосередньо на стадіоні.

В окремій альтанці нашого ресторану під Києвом, в атмосфері адреналіну та азарту, ви не тільки розглянете всі тонкощі улюбленої гри, але й класно відпочинете в компанії своїх однодумців. Знову ж таки зауважимо, що все це відбувається в ультра комфортній обстановці спортивних трансляцій!


СПОРТИВНІ ТРАНСЛЯЦІЇ В РЕСТОРАНІ ПІД КИЄВОМ "ЗОЛОТИЙ ДУБ" ЧЕКАЮТЬ ВАС!


Найкраще для Вас...