Баня під Києвом оновлена

Запрошуємо в оновлену баню під Києвом "Золотий дуб" - на Вас чекає якісно розширена помивочна зона з новим басейном на 4 м куб. з підсвічуванням, аромотерапія з гімалайською сіллю та багато інших приємних новинок!

З 12 червня по 12 липня 2017 р. в комлексі відпочинку під Києвом "Золотий дуб" тривали роботи з якісного оновлення нашої бані на дровах.

Раді повідомити, що на сьогодні всі роботи завершено - й баня "Золотий дуб" чекає на своїх гостей у ще більш привабливому вигляді для ще кращого процесу паріння та обмиву!

Зокрема, в бані встановлено нову обшивку з дикої липи, вдосконалено пічку для отримання кращої пари, розширено полиці - відтепер їхня ширина дорівнює 90 см (як у полуторного ліжка!), що дозволяє навіть людям поважної статури розташуватися на ній з повним комфортом.

Найбільшим нововеденням став басейн на 4 кубічних метри глибиною 1,7 м з мозаїкою і підсвічуванням, встановлений замість купелі. Тож відтепер помивочна зона стала значно більшою!

При цьому басейн обладнано автоматичною системою очищення води, а його бортики виконані з безпечного копінгового каміння - яке повністю виключає будь-яке ковзання. Заради Вашого додаткового комфорту долівка бані також встелена трапами, завдяки чому можна вільно ходити босоніж.

І звичайно ж на Вас чекає повний комплекс чудових банних процедур, серед який - аромотерапія з гімалайською сіллю!

Також нагадуємо про літню акцію 2017 р.: при замовленні бані "Золотий Дуб" - в будні дні до 15 год. - знижка для всіх 20%, замість 180 лише 144 грн!


ОНОВЛЕНА БАНЯ "ЗОЛОТИЙ ДУБ" ЧЕКАЄ НА ВАС!


Найкраще для Вас...