Новорічний корпоратив 2017 під Києвом

Відсвяткуйте новорічний корпоратив 2017 року в заміському комплексі під Києвом "Золотий дуб" - де чудовий відпочинок для колективу гарантовано!

Новорічний корпоратив - це найважливіше свято в житті більшості компаній Києва. Після року наполегливої ​​роботи хочеться отримати заслужене свято. Тому організувати корпоративний Новий рік хочеться винятково на найкращому рівні. І, природно, що дуже багатьом при цьому хочеться виїхати подалі від міської суєти ...

У нас є рішення: ми пропонуємо для святкування новорічного корпоративу 2017 під Києвом великий ресторанний комплекс з різними локаціями для проведення свята різноманітних компаній, з різною кількістю людей.

Чому комплекс" Золотий дуб "- це ідеальне місце, щоб відсвяткувати новорічний корпоратив 2017 під Києвом?

Ми маємо все, що потрібно для організації корпоративу як з технічного боку, так і з організаційного. Для вас у нас є кілька форматів приміщень.

Ви виберете такий, який найбільше підійде саме для вашої компанії.

  • Банкетний зал розсадження до 70 осіб
  • Банкетная альтанка розсадження до 20 осіб
  • Альтанки - вісім затишних альтанок для компаній 10 осіб

Додаткові переваги проведення Новорічного корпоративу 2017 під Києвом:

Приємний і важливий плюс нашого заміського комплексу - це наявність опалювальних, 2-х поверхових дерев'яних котеджів, де гості можуть розміститися на ніч та не відмовляти собі у повноцінному відпочинку, часто обмеженому необхідністю добиратися після корпоративу додому.

Баня на дровах , де працює професійний пармейстер і де так само можна залишитися на ніч відпочити.

Додатковий бонус - дитяча кімната з нянею, жива музика п'ятниця - неділя.

Ресторан для новорічного корпоративу під Києвом "Золотий дуб" забезпечить вас багатим меню, здатним задовольнити будь-які побажання клієнта. Меню ресторану на новорічний корпоратив буде підібрано спеціально під ваші потреби і бюджет. Наш адміністратор допоможе вам підібрати найоптимальніший варіант меню на новорічний корпоратив.

Чекаємо на ваші запитання щодо проведення новорічного корпоративу - наші менеджери з радістю розкажуть вам всі подробиці і дадуть відповідь на будь-які Ваші питання, щоб зробити Ваш корпоративний новий рік найбільш незабутнім корпоративним святом у цьому році.

Телефонуйте вже ☎ (067) 238-80-80!


Найкраще для Вас...