благовечеря

Сімейний комплекс відпочинку під Києвом "Золотий дуб" запрошує 25 січня приєднатися до благодійної акції "БлагоВечеря", під час якої ми разом зможемо зібрати кошти для онкохворих маленьких українців, що проходять лікування в Ізраїлі.

Благодійність - частина життя більшості українців. Останні роки ми все більше "вмонтовуємо" вміння творити чудо в свої будні. Ось і зараз ми пропонуємо Вам провести чудовий вечір під кроною "Золотого дубу" у Крюківщині та допомогти зібрати кошти для онкохворих маленьких українців, що проходять лікування в Ізраїлі.

Частинка нашої любові вирушить до них, а волонтери БФ "Шанс на життя" передадуть їм підтримку особисто.

Організатори та волонтери працюватимуть в цей день офіціантами. Всі зібрані чайові та 10% від виторгу в цей вечір будуть передані в рівних долях до БФ "Шанс на життя" та БФ "Хранитель". Таким чином додатково допомогу зможуть отримати родини в Україні, а саме Києво-Святошинського району.

Ресторан під Києвом "Золотий дуб" виділив для проведення цієї благочинної акції територію свого бенкетного залу та зимові бесідки для компаній!

Пропонуємо Вам забронювати місця та приїхати на першу БлагоВечерю, яка пройде в Україні.

25 січня чекаємо на Вас у "Золотому дубі" - в цей день нас підтримають особисто представники Israeli Friends of Ukraine, які передадуть кошти до БФ "Шанс на життя", що

знаходяться в Ізраїлі, а також Крюківщинська сільська рада та депутатський корпус села Крюківщина!

Вечеря відбудеться 25 січня 2018 року, початок о 18:00: с. Крюківщина, "Золотий Дуб", вул. Георгія Мальцева.

Бронювання столиків та бесідок за телефоном 063 290 80 80


ЧЕКАЄМО НА ВАС НА БЛАГОВЕЧЕРІ!


Найкраще для Вас...