Мідії в ресторані під Києвом

У минулому музикант, а зараз найкращий кухар та справжній знавець страв на мангалі в ресторані "Золотий дуб" Крістіан Асратьян ділиться авторським рецептом каре з телятини - яке дуже люблять постійні гості ресторану з Крюківщини, Вишневого та всього Києва!

Пан Асратьян працює зі стравами на мангалі вже 20 років, при цьому чотири останні із них приємно вражає своїми шедеврами гостей ресторану під Києвом "Золотий Дуб", що знаходиться поруч з с. Крюківщина, Вишневе.

Свій шлях він починав з помічника кухара, а вже за рік став старшим зміни, ще через рік - старшим двох цехів із приготування на мангалі.

Усі ці роки Крістіан удосконалював свої здібності та зрештою став справжнім кулінарним винахідником. Він фантазує, змішує спеції, власноруч обирає м'ясо для своїх страв. Кухар каже, що секретів його магії багато, але головне - це любов до своєї справи.

Сам він найбільше полюбляє баранину, а найвлучнішими спеціями до неї вважає чорний духмяний перець та базилік! Справді довершене поєднання, що дозволяє найкраще смакувати м'ясо!

Сьогодні Крістіан готував для гостей ресторану під Києвом "Золотий Дуб" каре з молодої телятини зі смородиновим соусом.

Інгредієнти:

Каре з телятини - 0,26 кг, сіль - 0,003 кг, перець чорний - 0,003 кг, цибуля - 0,05 кг, олія соняшникова - 0,003 кг.

Приготування:

Каре з телятини маринуємо та смажимо на мангалі на середньому вогні до золотистого кольору.

Приготування:

Смородина - 0,1 кг, вино червоне напівсолодке - 0, 05 кг, сік лимона - 0,05 кг, цукор - 0, 06 кг , бодян - 0, 09 кг. Вино випаровуємо, додаємо всі інгредієнти, доводимо до готовності. Після чого збиваємо блендером.

Каре подається на соусі!

ЧЕКАЄМО ВАС НА ВІДПОЧИНОК У "ЗОЛОТОМУ ДУБІ"!


Найкраще для Вас...