Осінній відпочинок під Києвом, Вишневе

Теплі альтанки, цікава фотозона, нове дитяче меню та інші чарівні принади Золотої осені чекають на Вас у комплексі відпочинку під Києвом "Золотий дуб" (Гатне, Крюківщина, Вишневе).

Неймовірно гарна, по-справжньому золота київська осінь 2018 року кличе до гарного відпочинку!

Хочете провести незабній час на природі - цікаво, смачно й з комфортом? Тоді всі шляхи ведуть до нас - теплий прийом і відмінний відпочинок гарантуємо.

Коли проходиш через ворота нашого комплексу і опиняєшся всередині, то відразу розумієш, що прийшов куди потрібно і куди давно хотів! Осінній дубовий гай, дитячий майданчик, великі вольєри з птахами, ресторан, котеджі, баня з чаном, басейн, жива музика - і це далеко не все що Вас чекає всередині!

До того ж восени, як всі знають, потрібно їсти побільше фруктів - і фруктова нарізка плюс фреш зі свіжих фруктів та овочів у ресторані під Києвом "Золотий дуб" як слід підготує Вас до майбутньої Зимі. Те саме стосується і любих діток - які знайдкть для себе в дитячому меню таку радість, як шашлик з курки на шпазі з картоплею фрі. Поласують і зможуть швидко побігти гратися на дитячий майданчик або стрибати на батуті, або ж у дитячій кімнаті, а потім ще є настільний теніс...

А ще на вас чекає цікава фотозона - адже ми знаємо, як Ви любите фотографуватися, особливо в нашому комплексі, де для цього є купа красивих місць! Ми створили для наших гостей ще один чарівний куточок, який подарує Вам безліч красивих знімків, а нам теплу усмішку - тільки не забувайте, будь ласка, відзначати нас на фотографіях.

Наш комплекс сімейного типу готовий зробити ваш банкет, свято, корпоратив, весілля дійсно незабутнім днем ​​у вашому житті - все просто, зателефонуйте за номером телефону 067-238-80-80 і наш адміністратор відповість на всі ваші запитання та забронює альтанку закритого типу або велику бенкетну залу на зручну Вам дату і час.

ЧЕКАЄМО ВАС НА ОСІННІЙ ВІДПОЧИНОК ПІД КИЄВОМ У "ЗОЛОТОМУ ДУБІ"


Найкраще для Вас...