Свята закінчилися, але ресторан під Києвом «Золотий Дуб» продовжує радувати Вас приємними сюрпризами. При замовленні банкету від 10 тис. гривень - ми даруємо запаморочливий американський торт «Чизкейк», який наші кондитери готують за класичним рецептом Східного узбережжя!

Про першу появу цього найніжнішого пирога експерти сперечаються досі. Одні стверджують, що вперше чизкейк з'явився ще в Стародавній Греції, коли учасники Олімпіади перед змаганнями підкріплювалися ситним десертом з сиру.

Інші фахівці з кулінарії кажуть, що батьківщиною чизкейка є Стародавній Схід, жителі якого робили ці ласощі з сиру, цедри лимона, яєць і меду з подальшим випіканням. Завдяки хрестоносцям про чизкейк дізналися в країнах Європи, а потім рецепт його приготування став відомий у США.

Американські кондитери та кулінари настільки полюбили запашний та оригінальний пиріг, що згодом поширили його по всьому світу. Став чизкейк популярним і в Україні.

Сьогодні рецептів чизкейку існує дуже багато, адже в кожній країні його адаптують під свої традиції й культуру. Наприклад, в Ізраїлі основою цих ласощів служить жирний м'який сир, у Греції його готують з фети, у Франції з козячого сиру, а в Італії з рікотти. І кожен з них має своєрідний смак і є національним десертом.

Свою популярність у сучасній кулінарії чизкейк отримав завдяки десерту з м.Нью-Йорк. До початку ХХ століття його основою був м'який сир, а в 1929 р. Арнольд Рубен вперше зробив його з вершкового сиру Філадельфія, який надає ласощам бездоганної консистенції суфле й неповторного кремового смаку.

Класикою випікання чизкейку вважається десерт, зроблений з вершкового сиру. Крім Філадельфії за основу можна взяти маскарпоне або будь-який м'який сир. Холодний чизкейк теж виготовляється з вершкових сирів або жирного сиру, але без випікання.

Версію істориків про те, що батьківщиною чизкейка є Стародавня Греція, можна вважати жартівливою і не вірити в це твердження. Але в книзі «Про землеробство» (De re rustica), автором якої є давньоримський письменник Марк Порцій Катон Старший, дуже докладно викладено рецепт пирога з сиру, який підносили олімпійцям, і який дуже схожий на класичний чизкейк. Саме завдяки римлянам десерт став популярним в європейських країнах, а іммігранти завезли його в Америку, звідки згодом він і поширився по всьому світу.

У 1872 р. молочник Вільям Лоуренс з США винайшов вершковий сир (cream cheese), що став основою класичного сучасного чизкейку. У той час Вільям спробував виготовити сир «Нешатель», який робили у Франції. Але його експеримент не вдався і замість цього продукту в нього вийшов вершковий сир, який став неймовірно популярним. Перед реалізацією його загортали у фольгу й продавали під брендом Empire Company під назвою PHILADELPHIA Brand Cream Cheese ( «Філадельфія»).

Згодом Лоуренс продав своє виробництво фірмі Phoenix, а в 1928 р. воно перейшло до компанії Kraft. Власник бізнесу Джеймс Л. Крафт став першим, хто застосував пастеризацію вершкового сиру. Саме в такому вигляді Kraft Foods виготовляє і реалізує продукцію PHILADELPHIA Brand Cream Cheese і в наші дні.

Класичний чизкейк набув сучасної структури, завдяки американським кондитерам зі Східного узбережжя, точніше - Нью-Йорка. Власник відомого й дуже популярного ресторану «Turf», який було відкрито в цьому місті, першим використав для приготування чизкейку не просту сирну основу, а вершковий сир.

Класичний рецепт чизкейку зі Східного узбережжя

Класикою вважається наступний рецепт чизкейку: за основу береться бісквітний корж або розкришене печиво, на яке укладається суміш з вершкового сиру та яєць, а верх десерту покривається цукровою глазур'ю.

Справжній американський десерт в нью-йоркському стилі має кремово-вершковий смак з ванільним ароматом. Саме такий чизкейк, що відрізняється направду американським смаком, готують сьогодні в ресторані «Золотий Дуб».

Замовте банкет і отримаєте в подарунок десерт US cheesecake made in Ukraine, смачний і ароматний, як в Америці!

Щоб замовити банкет в ресторані під Києвом, отримавши в подарунок чізкейк, телефонуйте 067-238-80-80!


Найкраще для Вас...