Холодні кавові напої в ресторані під Києвом "Золотий Дуб" - оранж еспресо, холодний флет вайт, кавовий шейк, еспресо тонік, холодний капучино - обирайте, що вам до смаку. В гарячий сезон запрошуємо освіжитися в наших чудових альтанках!

Літо - це час переходу від гарячих напоїв, які допомагали зігріватися взимку, на більш прохолодні та освіжаючі напої.  У спекотні дні багато любителів кави в Україні вважають за краще замість гарячого еспресо вгамовувати спрагу холодними варіантами цього божественного напою.

Холодна кава (айс-кава) готується за найрізноманітніших рецептами, вона давно набула великої популярності не тільки в Греції та інших спекотних країнах, але і в Польщі та в інших наших сусідів, ставши невід'ємним атрибутом літа.  У 2019 холодні кавові напої пропонує своїм гостям і популярний ресторан під Києвом "Золотий дуб".  Освіжаюча кава з льодом, з додаванням цікавих інгрідієнтів відмінно втамовує спрагу.

Історія холодних кавових напоїв

Винайшли цей освіжаючий напій в Голландії в середині 17 століття, настоявши кавові мелені зерна в холодній воді.  Він швидко поширився по Європі та іншим країнам, ставши досить популярним.  Такий спосіб приготування кави перейняли японці й стали називати його голландським.

Так, при повстанні в Алжирі, яке відбулося в 1840 році, частина французьких військ сховалася в обложеній фортеці Мазагран.  Їм доводилося заливати розчинну каву холодною водою, а згодом в неї стали додавати цукровий сироп.  Так з'явилася холодна кава під назвою Мазагран, яка була дуже популярний в європейських країнах наприкінці 19 століття.

Геть випадково представник фірми Nestlé Дімітріос Вакондіос винайшов новий рецепт холодного кави.  На ярмарку, що проходила в Салоніках у 1957 році, він не зміг знайти гарячої води для приготування улюбленого напою.  Винахідливий грек заклав у шейкер мелену каву, додав холодної води, цукор, кубики льоду і все ретельно збив, в результаті цей коктейль отримав назву фраппе і став дуже популярним в Греції й на Кіпрі, а потім здобув визнання гурманів усього світу.

Завдяки американській компанії Starbucks, яка відкрила мережу кав'ярень у 73 країнах світу, холодна кава, а особливо фрапучіно, остаточно завоювала серця кавоманів. Адже цей освіжаючий напій настільки смачний і так добре втамовує спрагу, що хочеться його пити ще і ще.

Рецепти і способи приготування холодних кавових напоїв

Рецептів приготування холодної кави існує безліч: це фраппе або колд-брю, фрапучіно, холодний латте або мокко, оранж еспресо і холодний флет вайт, кавовий шейк, еспресо тонік і холодний капучіно.  У них додають цукровий сироп, апельсиновий сік, шоколадний напій, чай, морозиво, так само, як і гарячий аналог, прикрашають збитими вершками.  Але в основі всіх рецептур лежать тільки два основних способи:

  • Зварені мелені зерна або розчинну каву, залиту окропом, охолоджують до потрібної температури природним шляхом або додаючи в неї кубики льоду, морозиво, охолоджене молоко.
  • Мелену каву настоюють у холодній воді декілька годин, потім фільтрують. Для її приготування часто використовують френч-прес.

Холодна кава - це ідеальний напій в літню спеку, особливо для тих, хто не може ані дня прожити без цього запашного дивовижного напою.

Замовити столик або тінисту альтанку в ресторані під Києвом "Золотий дуб", щоб посмакувати наші дивовижні новинки ви можете за телефоном адміністратора 067 238 80 80.


Найкраще для Вас...