Зона відпочинку

Комплекс сімейного відпочинку "Золотий дуб" гостинно запрошує Вас насолодитися свіжим і здоровим повітрям, сховавшись від міської суєти в затишку нашого дубового гаю.

Окрім затишних літніх альтанок і ресторану, розкішної бані на дровах, банного двору з чаном та літнього басейну, до послуг гостей доступні також і інші приємні розваги.

Дитячий майданчик і дитяча кімната

На території комплексу сімейного відпочинку "Золотий дуб" передбачено все необхідне для цікавого, здорового та безпечного дитячого дозвілля.

Поміж безлічі інших розваг наші маленькі гості мають можливість бавитися на спеціальному дитячому майданчику, обладнаному різноманітним атракціонами, а також у теплій дитячій кімнаті-альтанці.

Концертні програми

На території комплексу розташована сцена. Кожну п'ятницю, суботу, неділю, а також у святкові дні - ЖИВА МУЗИКА, вечорами запрошуються виконавці, що дарують нашим гостям гарний настрій.

Під час святкових програм  тут організовуються також концерти, працюють конферансьє, веселі аніматори та інші спеціально запрошені артисти.

Тематичні альтанки

Шукаєте чогось незвичного?

Ласкаво просимо до дитячої альтанки нашого ресторану, де Ваша дитина може зайнятися малюванням, переглядом мультфільмів, в той час, коли Ви насолоджуєтеся шматком прекрасного м'яса і келихом вина.

Смачні страви з ресторану, цікаві ігри, розташований поруч басейн, фонтани та дитячий майданчик, спеціально запрошені аніматори – що ще потрібно для незабутнього дитячого свята?!

Інша наша пропозиція – для великої компанії чоловіків, які можуть усамітнитися від своєї половини, покурити за дружньою бесідою сигару або кальян, зіграти в нарди, шахи чи карти в спеціальній чоловічій альтанці "Золотого дубу".

Щодня ми докладаємо зусиль для того, щоб Ваш відпочинок у "Золотому дубі" був якомога більш комфортним, цікавим та різноманітним.

Ласкаво просимо!


Найкраще для Вас...